Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

US Open: Borna Ćorić izborio treće kolo

Borna

PRESS:  Sport

TENIS

Hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u treće kolo US Opena nakon što je u srijedu svladao 97. igrača svijeta Španjolca Roberta Carballesa sa 7:6 (4), 6:2, 6:3 poslije dva sata i 32 minute igre.

Nakon što je prvi set odlučen u tie-breaku, Borna Ćorić je u preostala dva seta bio puno uvjerljiviji.

...

U drugom setu je kod vodstva 3-2 napravio break, a potom je set zaključio još jednim oduzetim servisom. Treći set ponudio je sličan scenario, Ćorić kod vodstva 3:2 oduzima servis protivniku i potom rutinski privodi meč u svoju korist.

Drugi upravo čitaju...

U sljedećem kolu Ćorić ide na Rusa Danila Medvjedeva, koji je sa  6:4, 6:3, 4:6 i 6:3 izbacio 15. nositelja,  Grka Stefanosa Tsitsipasa. Ćorić sa Medvjedovom ima pozotivan omjer 2:1 u međusobnim susretima. Ove godine je igrao protiv njega dvaput, u Wimbledonu je izgubio u prvom kolu, dok je nedavno u Cincinnatiju Ćorić slavio sa 6:2, 6:3.