Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

UCM
Teška pobjeda
ATP Miami: Borna Ćorić pobijedio Granollersa, čeka ga Thiem

Borna Ćorić

Hrvatski tenisač Borna Ćorić prošao je u 2. kolo velikog ATP turnira u Miamiju pobijedivši Španjolca Marcela Granollersa s 7:6 (6), 4:6, 6:3.

Ćorić je ostvario tešku pobjedu protiv Granollersa, 41. igrača svijeta koji je 21 poziciju bolji od Zagrepčanina na ATP listi.

Borna je dobio izjednačeni prvi set u tie-breaku, a u drugome setu je Španjolac u sedmom gemu napravio break  koji mu je donio izjednačenje. U trećem setu je Granollers poveo s 2:0, a tada je Ćorić proveo desetak minuta na medicinskom tretmanu, što mu se isplatilo jer je potom nanizao pet gemova zaredom te dobio ovaj tijesni meč.

Borni je to treća pobjeda u isto toliko međusobnih dvoboja, a Španjolca je pobijedio u Umagu preklani i Chennaiju lani.

Ćorića u 2. kolu očekuje šesti nositelj Austrijanac Dominic Thiem. Bit će to njihov prvi međusobni sraz.