Open menu
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 
 
HRVATSKA

U znak sjećanja na časničkog namjesnika Antu Malića, koji je poginuo 26. lipnja 1995. u 22. godini života tijekom operacije Skok-2

Tuškanac: "Izazov tjelesne spremnosti – Viribus unitis"
 
Viribus unitis
 

 

Novosti iz Domovine

 

 

U sportskoj dvorani vojarne "1.hrvatski gardijski zbor" na Tuškancu u Zagrebu u utorak i srijedu, 27. i 28. studenog održat će se 4. natjecanje pod nazivom "Izazov tjelesne spremnosti – Viribus unitis".

 

U natjecanju će sudjelovati 136 pripadnica i pripadnika Oružanih snaga RH, Ministarstva unutarnjih poslova RH, Hrvatske gorske službe spašavanje te Hrvatske vatrogasne zajednice. Također, natjecanju će nazočiti i vrhunski sportaši – ugovorni pričuvnici OSRH, braća Martin i Valent Sinković te Nenad i Neven Žugaj.

...

Cilj natjecanja je promicanje zdravog načina života i sportskih aktivnosti, podizanje borbene spremnosti te poticanje zdravog natjecateljskog duha. 

Natjecanje se organizira u znak sjećanja na časničkog namjesnika Antu Malića, koji je poginuo 26. lipnja 1995. u 22. godini života tijekom operacije Skok-2.

Malić je bio pripadnik 1. hrvatskog gardijskog zdruga, veliki poznavatelj i ljubitelj borilačkih vještina i vježbi snage, brzine, izdržljivosti i eksplozivnosti koje je neumorno trenirao, promovirao i uvodio u Hrvatsku vojsku. 

 

 Drugi upravo čitaju...
 

 

Foto: 1. Izvor


Priredila: Lorena Tulić

Izvor: MORH

Ovaj materijal sufinanciran je sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija

 

 

Novosti iz domovine

Harley-Davidson Zagreb

TOP AUDIO

Trenutno posjetitelja

Imamo 1229 gostiju i nema članova online

A- A A+
Odobravate li moguće postavljanje 'Zlatne kupole' na Grenlandu?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Pomoć braniteljima i njihovim obiteljima

Open menu
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com